Grove Street Families
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grove Street Families

Tyošo nekecam fakt strom tam
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Žhavé výstřely- Hlášky

Goto down 
AutorZpráva
Brozek
Admin
Brozek


Poeet p?íspivku : 126
Registration date : 06. 04. 07

Žhavé výstřely- Hlášky Empty
PříspěvekPředmět: Žhavé výstřely- Hlášky   Žhavé výstřely- Hlášky Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 1:16 pm

(Vojáci vystřelují při pohřbu Peta "Mrtvoly" Thompsona smuteční salvy.)
admirál Thomas "Tug" Benson: Ježíši Kriste, vrátili se. Všichni k zemi! Kryjte se. Sakra k zemi! Kryjte mě! Do boje, do boje! Copak nemají úctu k mrtvým?
(Admirál Benson začne střílet po vojácích vystřelujících smuteční salvy.)
admirál Thomas "Tug" Benson: Já zbožňuju tyhle pohřby. To je nádherné.

(Smuteční projev admirála Bensona na pohřbu Peta "Mrtvoly" Thompsona.)
admirál Thomas "Tug" Benson: Pete "Mrtvola" Thompson je po smrti. Stejně jako Mauglí, Tataglia, Barzini... Šéfové všech pěti famílií. Ve chvílích jako je tato se sami sebe musíme ptát. Není v tom přátelé něco víc? Proč takoví hrdinové, jako Pete "Mrtvola" Thompson, padají jako mouchy z jara. Ležíte v posteli s bezvadnou holkou, nebo klukem a za hodinku jste pod drnem. Nedělá vám to přímo děsné starosti? Mě osobně to přímo děsně štve.

Pohřeb Peta "Mrtvoly" Thompsona.)
Topper Harley: Paní Thompsonová, asi mě nevidíte ráda, ale mám pro vás něco... Šetřil jsem skoro deset roků. Není to moc, dva tisíce... Moc jsem nenašetřil.
Mary Thompsonová: Ale Toppere, děkuju mockrát. Když jsem vyhrála ty tři miliony v loterii, můžu si aspoň za ty dva tisíce koupit něco pořádného na sebe.

Mary Thompsonová: Mrtvolo!
Pete "Mrtvola" Thompson: Mary. Přišla ses na mě podívat?
Mary Thompsonová: Ráno vybouchla elektrárna, tak jsme dostali volno.
Pete "Mrtvola" Thompson: Výborně.
Mary Thompsonová: Dobrá zpráva, povedlo se mi koupit ten domek snů.
Pete "Mrtvola" Thompson: Bezvadný, kdy se stěhujeme?
Mary Thompsonová: Zítra, děti právě seškrabujou azbest z trubek.
Pete "Mrtvola" Thompson: To je krása, opravdu máme štěstí.

Pete "Mrtvola" Thompson: Padáku, kde jsi byl? Obleč si kombinézu. Za chvíli startujeme.
Jim "Padák" Pfaffenbach: Právě mě vyrazili. Mám zákaz létání, skončil jsem. Jsem hotov, Mrtvolo.
Pete "Mrtvola" Thompson: Co se stalo?
Jim "Padák" Pfaffenbach: Mé oči. Mám rozšířené zornice.
Pete "Mrtvola" Thompson: Nedá se s tím něco dělat?
Jim "Padák' Pfaffenbach": Existuje složitá oční operace. Multioptipupilotomie, ale aby nepoškodili duhovku provádějí to skrz anální otvor. To je něco co nepřekousnu.


Kent Gregory: Vida, náš létající ďábel.
Topper Harley: Kente, tobě se kouří z nosu.
Kent Gregory: Ta tvá dnešní akrobacie byla šílenství. Kdyby tu nebyla dáma, tak tě roztrhám na kusy.
Topper Harley: Jo... Ještě slovo a poneseš si hlavu v nákupní tašce.
Ramada Thompsonová: Hrajete si na frajery?
Topper Harley: On začal.
Kent Gregory: Já, ne!
Topper Harley: Jo, ty!
Kent Gregory: Já ne!
Ramada Thompsonová: Chováte se jako děti.
Topper Harley: On to začal.
Kent Gregory: Já ne!
Topper Harley: Jo, ty!
Kent Gregory: Já ne!
Topper Harley: Jo, ty... Jo, jo!
Kent Gregory: Ne, ne, ne, ne, ne...
Topper Harley: Jo, jo, jo, jo, jo... Dvěstěkrát jo!

konferenciér na boxu: Dámy a pánové. Čeká nás dvanáct kol světového šampionátu v boxu, v těžké váze mezi "VB" a "VBC", "PVC" a "OPBH". Uvítáme dnešního vzácného hosta. Prosím potlesk. Vítáme jeho svátost... Papeže Jana Pavla II.

Ramada Thompsonová: Chci, aby vám zakázali létat.
Topper Harley: Děláte si legraci?
Ramada Thompsonová: Kdybych si dělala legraci, řekla bych, jaký je rozdíl mezi hodinkami a holinkami... Žádný, oboje se natahuje.

Ramada Thompsonová: poručíku, vy mě studujete?
Topper Harley: Ne, nestuduji. Dívám se vám do očí. Tak bílé bělmo jsem ještě neviděl. Čistíte je zubní pastou?

admirál Thomas "Tug" Benson: Když se na vás tak podívám hoši, myslím na to, že bych si přál... Být o dvacet let mladší. A co vaše ženy? Odlítal jsem sto devadesát čtyři akcí a při každé mě sestřelili. Když na to myslím, já vlastně nikdy nepřistál.

Topper Harley: To jsou ale nohy.
Ramada Thompsonová: Nechala jsem si je prodloužit. Teď je mám až k pasu.

(Admirál Benson sedí za stolem.)
admirál Thomas "Tug" Benson: Kachny mám rád, aspoň myslím. Blbá střepina. Když zastřelím kachnu, padá nahoru nebo dolů?
nadporučík James Block: K zemi, pane.
(Admirál Benson se skloní a uhodí se hlavou do stolu.)
nadporučík James Block: Co se děje, pane?
admirál Thomas "Tug" Benson: Kryju se. Ne? Letělo něco?

nadporučík James Block: Admirále. Rád vás tu vidím. Jak se daří?
admirál Thomas "Tug" Benson: V září? Už je září? Sakra Bille, mám být v červnu v Kalifornii.
nadporučík James Block: Vy jste v Kalifornii.
admirál Thomas "Tug" Benson: No tak nashle. Mějte se.
nadporučík James Block: Pane, ale vaše jednotka je tady. Líná vrána už je v plánu deset měsíců. Prezident vybral vás.
admirál Thomas "Tug" Benson: To se nedivím, mě nic nezastaví.
Návrat nahoru Goto down
 
Žhavé výstřely- Hlášky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Grove Street Families :: Vtipy-
Přejdi na: